Oferta pracy

Handlowiec

Orzeszek Sp. z o.o. sp.kO firmie

  • Mogilno Duże (pow. pabianicki), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Orzeszek Sp. z o.o. sp. k w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowiec
Miejsce pracy: Mogilno Duże k. Pabianic, woj. łódzkie oraz teren całego kraju

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczną i bezpośrednią obsługę klientów w zakresie sprzedaży produktów spożywczych Producenta.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców i utrzymywanie portfela obecnych klientów
  • obsługa klienta zdalna oraz bezpośrednia
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji, informacji o produktach i monitorowanie sprzedaży
  • przyjmowanie zamówień od klientów
  • szukanie nowych możliwości zwiększania sprzedaży
  • udział w targach branżowych

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży najlepiej w branży spożywczej- rynek bakalii i/lub ziół i przypraw
  • dobra znajomość branży, klientów i rynku artykułów spożywczych,
  • komunikatywność,
  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B,

Co możemy Ci zaoferować?

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę w dynamicznym i młodym zespole
  • stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy do celów służbowych, telefon i laptop)

Nie czekaj, aż ktoś Cię „wygryzie” 😊

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij swoją aplikację z dopisaną nazwą stanowiska za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy