Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec na rynek krajowy

LINNEO ANDRZEJ LINKA

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i badanie rynku; prowadzenie analiz trendów sprzedaży,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Utrzymywanie telefonicznych i mailowych relacji z aktualnymi klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów i kontaktów handlowy

  • Sporządzanie analiz i raportów sprzedaży klientów,

  • Przyjmowanie zamówień oraz ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • Praca na terenie województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie, pomorskie, dolnośląskie

Nasze wymagania

  • Kreowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi Klientów

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych i bezpośrednich,

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Samodzielna organizacja pracy

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód, telefon, laptop

  • Praca w przyjaznej atmosferze

Firma Linneo istnieje na rynku od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w produkcji mebli tapicerowanych. Doświadczenie jest naszą siłą, a celem rzetelność, uczciwość i terminowość w biznesie. Produkowane wyroby spotykają się z uznaniem ze strony Klientów polskich jak i zagranicznych. Sami pracujemy nad wzorami naszych mebli oraz przyjmujemy zlecenia od Klientów.

Przewiń do profilu firmy