Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec na rynek polski

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży GSM która jest liderem na rynku europejskim poszukuje osób na terenie Polski
    (Kraków woj. małopolskie) do swojej firmy na stanowisko
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • utrzymywanie i rozwijanie profesjonalnych relacji z kontrahentami
    • weryfikacja i analiza specyfiki podległego rynku
    • wysyłanie ofert handlowych
    • realizowanie założonych planów sprzedaży
    • pozyskiwanie nowych odbiorców B2B
    • cykliczne raportowanie

    Kandydaci powinni posiadać następujące kwalifikacje i umiejętności:

    • łatwość nawiązywania kontaktu i umiejętności budowania pozytywnych relacji
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
    • systematyczność i skrupulatność
    • determinację na osiągniecie celu

    Oferujemy:

    • cykl szkoleń produktowych
    • pakiet gadżetów GSM na początek współpracy
    • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
    • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
    • umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie (plus system prowizyjny)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)