Handlowiec na Rynki Europy Zachodniej

  • Białystok, podlaskie
  • Zdrojowa 51, 16-001 Kleosin, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma KANEX Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób otwartych na nowe wyzwania zawodowe, innowacyjnych i kreatywnych. Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w projektach związanych z pozyskaniem nowych grup dostawców pod realizację zamówień dla klientów z Europy Zachodniej, zapraszamy do składana aplikacji na stanowisko:

    HANDLOWIEC NA RYNKI EUROPY ZACHODNIEJ
    Miejsce pracy: Białystok
    nr ref. DZK/1/2019

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
    • dobra znajomość j. niemieckiego – warunek konieczny
    • preferowana dobra znajomość j. angielskiego
    • mile widziane doświadczenie w handlu  B2B
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Główne zadania na stanowisku:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
    • obsługa aktualnych klientów
    • wyjazdy służbowe do krajów Europy Zachodniej

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznej i innowacyjnej organizacji
    • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenie rozwojowe
    • kursy językowe finansowane przez firmę
    • dofinansowanie do studiów podyplomowych
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • dużą samodzielność w działaniu
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. katy Multi Sport, karta prywatnej opieki medycznej)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + List Motywacyjny)
    poprzez przycisk Aplikuj.

    Prosimy o wpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji prowadzonych przez KANEX (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997. Dz. U. Nr 133, poz.833).