Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec na rynki zagraniczne

Producent Okien PCV i ALU Patryk Pankowski

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Miejsce pracy: Zaklików (pow. stalowowolski)

Opis stanowiska:

Zadaniem Handlowca ma być sprzedaż i wycena produktów firmy PANKOWSKI na rynki zagraniczne, docelowo Francja, Niemcy, Belgia, Holandia, Włochy, Kraje Skandynawskie. Samodzielne przygotowywanie ofert, umów.

Nasze wymagania

Wymagania:

Zatrudnimy osobę, która ma doświadczenie w branży lub osobę bez doświadczenia, która posiada predyspocycje handlowe.

Kandydat musi władać biegle językiem obcym sugerującym kierunek sprzedaży w mowie i piśmie (najlepiej język niemiecki). Mile widziana dodatkowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

Oferujemy:

Płacę prowizyjną na zasadzie miesięcznej sprzedaży netto + pensja stała.

Wymiar pracy - pełny etat.

Rozwój w prężnie rozwijającej się firmie.

Serdecznie zapraszam do współpracy, naprawdę warto.

Patryk Pankowski - właściciel

O nas

OKNA PANKOWSKI to młoda firma, która prężnie się rozwija i szuka ludzi mocno zaangażowanych w to co robi. Wykorzystujemy wszelkie możliwe techniki produkcji okien PCV i aluminium. Naszą "załogę" stanowią ludzie, którzy rozumieją technologie produkcyjne dzisiejszych czasów i oczekiwania jakościowe klienta.