Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - Opiekun Klienta

  • Milicz, Trzebnica, Wrocław, Oleśnica, Zawonia (pow. trzebnicki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WYTWÓRNIA GALANTERII DLA ZWIERZĄT P.P.H. DINO

    P.P.H. DINO M.MAJKA to producent i dystrybutor artykułów dla zwierząt z ponad 20-letnim doświadczeniem. Obecnie obsługujemy ponad 2000 firm zoologicznych.

    W związku z rozwojem firmy szukamy ambitnych osób,
    które dołączą do doświadczonego zespołu handlowców.

    Miejsce pracy: Milicz (okolice), Trzebnica (okolice), Wrocław (okolice), Oleśnica (okolice), Zawonia (pow. trzebnicki)
    Numer referencyjny: HANDLOWIEC
    Opis stanowiska:
    • Obsługa dotychczasowych i nowych Klientów
    • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie
    • Dbałość o ekspozycję towaru i odpowiednie doradztwo w zakresie naszego asortymentu
    • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
    • Praca docelowo w terenie
    Wymagania:
    • Doświadczenie w obsłudze klienta – min 1 rok
    • Komunikatywność, dyspozycyjność,
    • Wykształcenie min. średnie
    • Swobodna obsługa pakietu Office
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość branży zoologicznej dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w zespole doświadczonych osób
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zoologicznym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).