Handlowiec / Opiekun Klienta – wykończenia wnętrz

SPECHOUSE KAMIENICEO firmie

SPECHOUSE KAMIENICE

Słowackiego 25

Poznań

TanioPodKlucz to jedna z wiodących marek na wielkopolskim rynku wykończeni wnętrz. Działamy na rynku pierwotnym oraz wtórnym. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak również inwestorów i deweloperów, wykańczając blisko 100 mieszkań rocznie. Łącznie na satysfakcje Klientów pracuje 14 ekip wykończeniowych.

Innowacyjność to cecha nie tylko naszych współpracowników, ale i naszego podejścia do biznesu. TanioPodKlucz to stabilna firma z ugruntowana pozycja na rynku, z nieruchomościami związana od 2006 roku.

Należymy do grupy kapitałowej, która w jednym miejscu świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie nieruchomości.

Obecnie, poszukujemy kompetentnej osoby, która wspomoże i przyspieszy nasz rozwój.

Twoje zadania

  • Obsługa bieżących klientów firmy
  • Pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa nowych klientów
  • Przygotowanie ofert oraz doradztwo w zakresie wykończęń wnętrz
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz partnerami handlowymi
  • Współpraca z hurtowniami, producentami, architektami oraz deweloperami
  • Nadzór nad brygadami wykończeniowymi
  • Czuwanie nad terminowością realizacji inwestycji i remontów zgodnie z zawartymi umowami
  • Współuczestniczenie w odbiorach częściowych i końcowych robót
  • Rozliczanie zrealizowanych inwestycji

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży wykończeniowej, budowlanej lub jako projektant wnętrz
  • Umiejętności sprzedażowych, komunikacyjnych oraz prezentacyjnych
  • Samodzielnoci w działaniu, umiejętności organizacji pracy własnej
  • Zaangażowania w wykonywane działania, komunikatywności, umiejętności pracy z ludźmi
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Silnej orientacji na wynik

Co oferujemy:

  • Ambitne, samodzielne stanowisko w oparciu o umowę oraz system prowizyjny
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej
  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych i współpracowników
  • Miejsce, gdzie możesz być sobą
  • Samodzielność
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji
  • Twórczą atmosferę oraz pracę w milej atmosferze w gronie profesjonalistów
Żadna z przesłanych aplikacji nie przechodzi obojętnie. Informujemy jednak,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

„Prosimy w  CV o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jeśli jesteś osobą z wizją, aspiracjami, odwagą oraz głową pełną pomysłów.
Osobą dokładną, sumienną i skrupulatnie wykonującą swoje obowiązki.
Nie wahaj się i dołącz do naszego Zespołu!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy