Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec / Opiekun Klienta – wykończenia wnętrz

SpecHouse Sp. z o.o.

  • Polska 15, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Polska 15

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących klientów firmy

  • pozyskiwanie oraz kompleksową obsługę nowych klientów

  • wykonywanie pomiarów, przygotowanie ofert oraz doradztwo w zakresie wykończęń wnętrz

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz partnerami handlowymi

  • współpraca z hurtowniami, producentami, architektami oraz deweloperami

  • nadzór nad brygadami wykończeniowymi

  • czuwanie nad terminowością realizacji inwestycji i remontów zgodnie z zawartymi umowami

  • współuczestniczenie w odbiorach częściowych i końcowych robót

  • rozliczanie zrealizowanych inwestycji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży wykończeniowej, budowlanej lub jako projektant wnętrz

  • umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne oraz prezentacyjne

  • samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej

  • zaangażowanie w wykonywane działania, komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • minimum średnie wykształcenie

  • silna orientacja na wynik

To oferujemy

  • pracę w firmie, która jest w kilku sektorach gospodarki oraz bardzo szybko rozszerza swój zasięg

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie

  • ambitne, samodzielne stanowisko w oparciu o umowę oraz system prowizyjny

  • wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych i współpracowników

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji Twoich zadań

  • ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji

  • kompleksowe szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji

  • twórczą energię oraz pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów

  • wsparcie kancelarii prawnej w każdym momencie

  • miejsce, gdzie możesz być sobą

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • Wydarzenia sportowe

Żadna z przesłanych aplikacji nie przechodzi obojętnie. Informujemy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy firmą inną niż wszystkie.

Innowacyjność to cecha nie tylko naszych współpracowników, ale i naszego podejścia do biznesu. Jesteśmy stabilną firmą, która od 15 lat z ugruntowaną pozycją działa na wielkopolskim rynku.

Przez te wszystkie lata zbudowaliśmy oraz wyremontowaliśmy ponad 500 mieszkań i domów, sprzedaliśmy ponad 2100 nieruchomości. Suma kredytów, które uruchomiliśmy dla naszych klientów przekroczyła 230 MLN złotych. Nasi partnerzy to spółki giełdowe oraz znane marki z pierwszych stron gazet.

Z wielką dumą także wspieramy lokalny sport, będąc głównym sponsorem poznańskiego żużla, SpecHouse PSŻ

Należymy do grupy kapitałowej SpecHouse, która w jednym miejscu świadczy kompleksowe usługi z zakresu:

• Kupna / sprzedaży / wynajmu nieruchomości

• Inwestowania w nieruchomości

• Rewitalizacji kamienic

• Budowy domów, mieszkań i akademików

• Projektowania wnętrz

• Remontów, wykończeń i modernizacji nieruchomości

• Kredytów, leasingów, inwestycji oraz ubezpieczeń

• Inteligentnych domów

• Ogniw fotowoltaicznych

• Oprogramowania dla sektora finansowego

• Edukacji i szkoleń branżowych

Naszą misją jest łącznie najlepszych specjalistów w danej branży.

Przewiń do profilu firmy