Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

INELO Polska Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Budowanie stałych i długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami na powierzonym terenie,

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług na rynku B2B (doświadczenie w branży transportowej lub telekomunikacyjnej to dodatkowy atut),

  • Zainteresowanie nowymi technologiami,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • umowę o pracę, atrakcyjny system prowizyjny, dodatkowe premie miesięczne i kwartalne

  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego

  • dobrze zaplanowane wdrożenie i ścieżkę rozwoju

  • regularne szkolenia z ekspertami

  • wsparcie telemarketingowe

  • system pracy zdalnej

  • pracę dla lidera branży w kraju i Europie

  • dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie kart sportowych, ubezpieczenia grupowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą, dostarczającą najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na rynek usług transportowych w Polsce oraz w EuropieŚrodkowej. Od wielu lat wspieramy naszą wiedzą i produktami firmy transportowe oraz instytucje kontrolne działające w UE. Nasze produkty znajdują się w ścisłej czołówce najskuteczniejszych i najchętniej wybieranych narzędzi w obszarze wsparcia transportu ciężkiego w Europie.

Jeśli chcesz poczuć, że Twoja praca ma znaczenie, szukasz rozwoju zawodowego i chcesz dzielić się swoim doświadczeniem w dobrej atmosferze, nie czekaj, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy