Oferta pracy

Handlowiec

GRODNO S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Jeśli jesteś osobą solidną, która prężnie, z zaangażowaniem realizuje zadania. Potrafisz pracować w zespole. Z łatwością prowadzisz rozmowy handlowe. Posiadasz doświadczenie w sprzedaży, a najlepiej w branży elektrotechnicznej. Rozwijaj się z nami.

Zadania

• bieżąca, stacjonarna obsługa klientów

• ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności

• budowanie i rozwijanie relacji z klientami

• realizowanie planów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • znajomość rynku elektroinstalacyjnego i elektroenergetycznego

  • wykształcenie minimum średnie

  • solidność, samodyscyplina pracy

  • umiejętność prowadzenia spotkań handlowych

  • umiejętność budowania i utrzymania kontaktów biznesowych

To oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 31-letnim doświadczeniem

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dostępność do szerokiego grona dostawców oraz asortymentu

  • szkolenia branżowe z zakresu oświetlenia, elektryki, elektrotechniki, energetyki, zielonej energii

  • przyjazną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

GRODNO S.A.

Grupa Grodno jest czołowym dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych działającym na polskim rynku od 31 lat. Aktywnie rozwija segment zielonej energii pod kątem fotowoltaiki, pomp ciepła i stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Jest też dostawcą złożonych rozwiązań dla przemysłu. Dysponuje jedną z najbardziej rozbudowanych sieci sprzedaży wśród dystrybutorów materiałów elektrotechnicznych. Składa się na nią 95 punktów handlowych (w tym 13 franczyzowych, 8 spółki zależnej BaRGo i 6 spółki zależnej Magma) zlokalizowanych na terenie całej Polski. Wszystkie punkty sprzedaży zaopatrywane są przez nowoczesne Centrum Dystrybucji mieszczące się w Małopolu (woj. mazowieckie).

Grupa Grodno bardzo mocno rozwija wewnętrzne wspieranie pasji pracowników poprzez różnorodne akcje sportowe o charakterze charytatywnym. Spółka zatrudnia obecnie ponad 700 pracowników. Obecnie rośnie najszybciej w historii swojej działalności oraz wśród liderów rynku elektrotechnicznego.

Przewiń do profilu firmy