Handlowiec Oprawy Oświetleniowe

HERT sp z o.o. sp. k.O firmie

HERT sp z o.o. sp. k.

Odlewnicza 4

Warszawa

HERT Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - lider wśród firm zaopatrujących branżę spożywczą: piekarniczą i cukierniczą w urządzenia technologiczne i osprzęt.

Obecnie szukamy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa  istniejących Klientów w zakresie projektów oświetleniowych
  • Budowa trwałych relacji biznesowych, współtworzenie strategii współpracy z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów, rynków zbytu
  • Doradztwo w zakresie doboru produktów
  • Negocjacje handlowe
  • Współtworzenie i realizacja celów i zadań sprzedażowych
  • Sporządzanie ofert
  • Nadzór nad działaniami promocyjnymi
  • Praca na terenie całej Polski
  • Czynny udział w targach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy handlowca
  • Umiejętność samodzielnego zaprojektowania prostych projektów oświetleniowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • znajomości branży elektrycznej / oświetleniowej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z klientem
  • Nastawienie na realizację założonych celów i konsekwencja w działaniu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o bardzo stabilnej pozycji rynkowej
  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Wsparcie merytoryczne specjalistów i ekspertów ds. oświetlenia
  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Hert spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie, ul. Odlewnicza 4a, 03-231 Warszawa, NIP: 5240018433, REGON: 010664933, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000320210 (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy