Ta oferta pracy jest nieaktualna od 203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec oprogramowania CAD

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Aidcad sp. z o.o. w Warszawie rozszerza działalność!

Jesteśmy producentem zaawansowanych nakładek na oprogramowanie AutoCAD, BricsCAD oraz ZWCAD,
która rozbudowuje funkcjonalność o kilkadziesiąt przydatnych i często wykorzystywanych poleceń.

Odwiedź naszą stronę: www.gekoncad.pl

Jesteś studentem, pracujesz na etacie, masz własną działalność …. dołącz do naszego zespołu i podejmij
nowe wyzwania!!!

Poszukujemy: Handlowca / Specjalisty ds. sprzedaży oprogramowania BricsCAD oraz nakładki na
oprogramowanie CAD zwiększającej funkcjonalności programów: AutoCAD, BricsCAD oraz ZWCAD.

Region: mazowieckie

OPIS STANOWISKA

  • Budowanie i utrzymanie relacji z Klientami Firmy
  • Pozyskanie nowych klientów
  • Kontakt z klientami telefoniczny i/lub przez internet
  • Aktualizacja informacji w bazie danych o klientach
  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji oprogramowania GekonCAD
  • Monitorowanie rynku i konkurencji

WYMAGANIA

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w zakresie budowania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientem.
  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu, zdyscyplinowanie i duża motywacja do pracy.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych oraz rozmów handlowych.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość oprogramowania Cad: AutoCAD, BricsCAD, ZWCAD
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub fakturę VAT (rozliczenie firma-firma)
  • Elastyczny czas pracy, dużą swobodę w działaniu
  • Wynagrodzenie za zlecone działania plus za każdą sztukę sprzedanego przez Ciebie oprogramowania otrzymasz wysoką prowizję !!!
  • Zwrot kosztów dojazdów do klienta, po wcześniejszym zatwierdzeniu wizyty
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AIDCAD sp. z o.o. z siedzibą w Warszawiezgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest AIDCAD sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Fletniowej 47. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.