Oferta pracy

Handlowiec

SCANDINAVIAN BABY O firmie

Rekrutacja zdalna

SCANDINAVIAN BABY

Spółdzielcza 35a

Piaseczno

Od 15 lat jesteśmy dystrybutorem skandynawskich artykułów dla dzieci i niemowląt.
Reprezentujemy w Polsce takie marki jak: BabyBjorn, Baby Dan, BABYZEN, Elodie Details, Herobility, THULE. Współpracujemy z najlepszymi sklepami dziecięcymi w całym kraju.
Handlowiec
Numer ref.: Miejsce pracy: Polska centralna, siedziba firmy: Piaseczno, Łoś (pow. piaseczyński)

OPIS STANOWISKA:

  • kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty z Klientami hurtowymi
  • realizacja celów sprzedażowych
  • 3 dni w tygodniu – biuro: telefon/e-mail (opcja pracy zdalnej)
  • 2 dni w tygodniu – wizyty u Klientów
  • prowadzenie ewidencji spotkań i ustaleń z Klientami w systemie CRM

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta B2B
  • najwyższy poziom obsługi Klienta
  • systematyczność i efektywna organizacja pracy
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na realizację celów

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód)
  • zniżki na zakup najlepszych artykułów dziecięcych na rynku
  • stałe godziny pracy 9.00-17.00 (z wyjątkiem dni wyjazdowych)
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Babymoose Piotr Dmowski z siedzibą w 05-504 Łoś zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Babymoose Piotr Dmowski z siedzibą w 05-504 Łoś przy ul. Spółdzielczej 35A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy