Handlowiec - Pomiarowiec Stolarki PCV i Aluminium

  • Poznań, Buk, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.07.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 29.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BROS S.J. PRODUCENT OKIEN I DRZWI PCV I ALU Firma BROS S.J. jest dynamicznie rozwijającym się producentem stolarki PVC oraz Aluminium.

    W związku z rozwojem firmy, poszukujemy młodych, dynamicznych osób, na stanowisko:
    Miejsce pracy: Buk, Poznań (okolice)

    Opis stanowiska

    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
    • Koordynacja działań handlowych
    • Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych
    • Kontakt z dostawcami
    • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania

    • Motywacja do pracy
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży budowlanej
    • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych oraz pomiar okien u klienta
    • Samodzielność i kreatywność w działaniu
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Szkolenia produktowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Samochód

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.