Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

AUTOKOLOR-UKLEJA SP. Z O. O. SP. K.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie potencjalnych odbiorców produktów oferowanych przez Firmę

  • nawiązywanie kontaktów handlowych i uzyskiwanie zgody na prowadzenie demonstracji produktów

  • koordynowanie przygotowań do demonstracji

  • ścisła współpraca z działem wsparcia technicznego oraz pozostałymi działami w Firmie

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • negocjowanie warunków współpracy

  • budowanie długotrwałych relacji handlowych z odbiorcami

  • antycypowanie zmieniających się potrzeb odbiorców związanych z procesem lakierowania

Nasze wymagania

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży wyrobów technicznych lub dóbr inwestycyjnych w kanale B2B

  • znajomość branży lakierniczej nie jest konieczna, ale mile widziana

  • gotowość do pracy w terenie – warunek konieczny

  • wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • preferowane wyksztalcenie wyższe

  • prawo jazdy kat. B

  • ponadto oferowane stanowisko wymaga umiejętności określania priorytetów i planowania działań w sposób pozwalający realizować założone cele sprzedaży. Wytrwałość w dążeniu do celu oraz zdolność do szczegółowej analizy potrzeb i oczekiwań odbiorców jest absolutnie niezbędną cechą osoby na oferowanym stanowisku, podobnie jak trafne wyciąganie syntetycznych wniosków, pozwalających na przygotowanie przekonujących do współpracy ofert handlowych

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stałe wynagrodzenie podstawowe z atrakcyjnym systemem premiowania za osiągane rezultaty

  • realny wpływ na rozwój biznesu

  • rozwój zawodowy poprzez prace w organizacji powiązanej z międzynarodowym biznesem

  • dużą samodzielność

  • specjalistyczne szkolenia wdrożeniowe zarówno teoretyczne jak i praktyczne (produktowe oraz dedykowane szkolenia biznesowe)

  • wyposażenie niezbędne na oferowanym stanowisku pracy w postaci samochodu służbowego, komputera oraz telefonu komórkowego

AUTOKOLOR-UKLEJA SP. Z O. O. SP. K.

Firma handlowa z 30-letnia tradycją poszukuje osoby na stanowisko Handlowca w segmencie lakierów dla przemysłu produkcyjnego. Nasza firma jest dostawcą wysokiej klasy materiałów lakierniczych przeznaczonych do zastosowań przemysłowych oraz do renowacji. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami, których produkty dystrybuujemy na obszarze Polski północnej/centralnej oraz południowo-wschodniej. Stanowisko, na które prowadzimy rekrutację będzie ściśle powiązane z strukturami handlowymi jednego z naszych partnerów, jakim jest producent farb i lakierów będący światowym liderem w swojej branży.

Przewiń do profilu firmy