Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

WINE 4 YOU sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • budowanie trwałych relacji z klientami,

  • obsługa klientów hurtowych i detalicznych na powierzonym obszarze,

  • raportowanie wyników sprzedaży i działań handlowych,

  • analiza wyników i monitorowanie potrzeb klientów,

  • kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie w sprzedaży win do gastronomii,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży HoReCa,

  • bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dyspozycyjność prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (16 lat doświadczenia),

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B,

  • wynagrodzenie stałe i motywacyjny system premiowania,

  • narzędzia niezbędne do pracy tj. samochód, telefon, pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole.

WINE 4 YOU sp. z o.o.

Wine 4 You wiodący na rynku bezpośredni importer i dystrybutor win jakościowych w sektorze HoReCa poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - branża HoReCa w województwach:

• Mazowieckim,

• Pomorskim,

• Mazurskim,

• Wielkopolskim,

• Górnośląskim,

• Dolnośląskim,

• Małopolskim.

Przewiń do profilu firmy