Logo Pracuj.pl

Handlowiec

NOBELICA SP. Z O.O.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Identyfikacja i pozyskiwanie nowych Klientów na podległym terenie
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zapewnienie sprawnego procesu realizacji zamówień
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami firmy
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki na lokalnym rynku
  • Raportowanie efektów pracy do przełożonego

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie sprzedaży w sektorze B2B
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego, w szczególności rynku rozwiązań dedykowanych monitoringowi flot pojazdów
  • Doświadczenie w branży CFM, leasingowej, lub motoryzacyjnej związanej z monitoringiem pojazdów
  • Umiejętność samodzielnego, aktywnego poszukiwania klientów
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych i przekraczanie założonych planów
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, dynamizm i energia w działaniu
  • Chęć rozwoju zawodowego w dynamicznym otoczeniu zawodowym

To oferujemy

  • Realną szansę na dalszy rozwój zawodowy w budującej się strukturze Spółki
  • Pracę w zawsze pomocnym zespole oraz przyjazną atmosferę
  • Dużą samodzielność i swobodę w działaniu
  • Możliwość implementacji własnych pomysłów i wpływ na kształtowanie przyszłej oferty Spółki
  • Narzędzia do pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (część stała + system prowizyjny)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

NOBELICA SP. Z O.O.

Spółka zajmuje się szeroko rozumianym monitoringiem pojazdów. Swoje działania realizuje w oparciu o nowoczesne rozwiązania z zakresu IT, GPS, GSM. Spółka jest w stałym procesie rozwoju. W związku z powyższym Spółka poszukuje do pracy na stanowisku: Handlowiec.

Handlowiec, pomorskie