• Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5, 45-117 Opole; • dane kontaktowe Administratora: e-mail: [email protected]; • dane zwarte w CV podajesz dobrowolnie, jeśli nie podasz informacji pozwalających na ocenę Twojej kandydatury lub kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę w procesie rekrutacji; • podane przez Ciebie dane nie będą udostępniane innym podmiotom; • dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni pracownicy zajmujący się rekrutacją • podane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji chyba, że wyrazisz zgodę na ich wykorzystanie w przyszłych rekrutacjach; • masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; • masz prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

www.el12.pl O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 09 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

W związku z planowanym uruchomieniem nowych biur handlowych poszukujemy osób na stanowisko Handlowca w następujących lokalizacjach: Poznań, Gdańsk, Toruń, Olsztyn, Włocławek.

Do zadań Handlowca będzie należało:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionie

- sporządzanie ofert handlowych - indywidualnych oraz przetargowych

- realizacja strategii i planów sprzedażowych

- negocjacje z dostawcami oraz klientami

- podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektrotechniczne lub doświadczenie w branży elektrotechnicznej

  • znajomość lokalnego rynku odbiorców

  • umiejętność budowania relacji z klientami

  • aktywne prawo jazdy kat. B (samochód służbowy zapewnia pracodawca)

  • gotowość do pracy mobilnej

  • pracowitość oraz orientacja na działanie

  • ukierunkowanie na klienta

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat

  • wsparcie rozwoju zawodowego – m.in. przez dofinansowanie studiów związanych z wykonywaną pracą

  • profesjonalne szkolenia

  • wynagrodzenie zależne od osiągniętych wyników

  • dofinansowanie do letniego wypoczynku

  • grudniową premię mikołajkową

  • kawę i herbatę bez ograniczeń : )

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premia Mikołajkowa

  • dofinansowanie okolicznościowe (ślub, narodziny dziecka)

www.el12.pl

Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. to sieć hurtowni elektrycznych. Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Obecnie zatrudniamy blisko 170 osób. Oddziały naszej firmy znajdują się w: Opolu, Gliwicach, Katowicach, Wrocławiu, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Łodzi, Gdyni i Bydgoszczy oraz biuro handlowe w Zielonej Górze.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje