Ta oferta pracy jest nieaktualna od 438 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BIMs Plus jeden z największych dystrybutorów materiałów z branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej poszukuje osób na stanowisko:

    HANDLOWIEC - dział sprzedaży
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref: PO/1/02/2017

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę Klientów, profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej firmy oraz realizację założonych planów sprzedaży, a także utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

    Zadania i obowiązki:

    • fachowe doradztwo
    • obsługa klientów
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • realizacja planów sprzedaży
    • podtrzymywanie i nawiązywanie długofalowych relacji z klientami/dostawcami

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie (techniczne lub handlowe)
    • doświadczenie na stanowisku handlowca
    • znajomość asortymentu i lokalnego rynku w branży sanitarnej i grzewczej
    • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
    • samodzielność i aktywność w działaniu
    • wysoka motywacja do pracy
    • odpowiedzialność i inicjatywa

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie
    • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stały rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń branżowych i kompetencyjnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV +list motywacyjny) na adres:

    Bims Plus FHH Sp. z o.o. Poznań Spółka Komandytowa
    60-449 Poznań
    ul. Wichrowa 28

    lub klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami,
    nadesłanych ofert nie zwracamy.