Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - Pracownik działu handlowego

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agrosak S.A.

    Zakład produkcyjny Agrosak S.A. poszukuje kandydata/kandydatkę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych,
    • realizacja planów sprzedaży
    • przygotowywanie ofert dla klientów
    • realizowanie strategii handlowej firmy
    • obsługa klientów, realizacja zamówień

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • wysokie umiejętności interpersonalne
    • nastawienie na osiąganie celów
    • dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
    • komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie
    • prawo jazdy kat B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • samodzielną i odpowiedzialną pracę
    • niezbędne narzędzia pracy

    Dziękując Państwu za zainteresowanie, informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agrosak S.A. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Agrosak S.A. z siedzibą w Łodzi 93-124 ul. Kilińskiego 228. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Agrosak S.A. z siedzibą w Łodzi 93-124 ul. Kilińskiego 228. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.