Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - pracownik serwisu

TOP Sp. z o.o.O firmie

4 0007 000 brutto / mies.
  • Na Zakolu Wisły 14, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TOP Sp. z o.o.

Na Zakolu Wisły 14

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe doradztwo handlowo-techniczne

  • Sprzedaż usług serwisowych i towarów dla kompletnej i skutecznej obsługi klienta

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz jej pozyskiwanie

  • Planowanie i organizacja pracy działu serwisu w oparciu o terminarz wizyt klientów

  • Organizacja pracy na warsztacie

  • Kontrola jakości zlecanych napraw zgodnie z przyjętymi wymaganiami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej (teoretyczna i praktyczna)

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

  • Znajomość obsługi komputera i łatwość przyswajania wiedzy technicznej

  • Nastawienie na wynik (praca na cyfrach, realizacja zadań i celów firmy)

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz klarowność wypowiedzi

  • Wysoka kultura osobista i brak nałogów

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, zarobki adekwatne do wyników pracy

  • wynagrodzenie 5000 do 7000 zł (brutto)

  • stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju i awansu

  • pracę w dużym i nowoczesnym serwisie samochodowym zajmującym się głównie mechaniką samochodową, wymianą opon, elektromechaniką samochodową

Firma TOP-Autoserwis.pl to nowoczesny, prężnie rozwijający się serwis mechaniczny. Specjalizujemy się w naprawach samochodów osobowych i dostawczych wszystkich wiodących producentów, w tym: Volkswagen, Citroen, Peugeot, Audi, Skoda, Seat, Opel, Kia, Hyundai, Ford, Renault, Dacia, Fiat, BMW, Mercedes i wiele innych. Dysponujemy najnowszym profesjonalnym sprzętem serwisowym do diagnozowania i naprawy zaawansowanych technicznie pojazdów. Nasz serwis posiada 7 zaawansowanie technicznie podnośników, co stawia Nasz serwis jako jednego z największych i najnowocześniejszych serwisów samochodowych w Krakowie.

Przewiń do profilu firmy