Oferta pracy

Handlowiec - przedstawiciel handlowy

Antal Sales & Marketing

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Uważasz się za świetnego handlowca?

Obecne miejsce pracy nie spełnia Twoich oczekiwań?

Chcesz się rozwijać w międzynarodowej firmie i mieć jasną ścieżkę kariery zawodowej?

Nie czekaj, aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Pracodawca poszukuje kandydatów na obszarze Wrocławia, Wałbrzycha, Krakowa, Kielc, a także Bielsko-Białej.

  • Bezpośrednia sprzedaż produktów w systemie B2B. Praca w modelu hybrydowym; dwa dni w biurze, trzy dni w terenie.

  • Podjęcie pracy poprzedza dwumiesięczne szkolenie w europejskiej centrali firmy w Belgii.

Podział czasu pracy
30%

praca w biurze

70%

praca w terenie

Wymagania pracodawcy

  • Płynna znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2/C1).

  • Wysokorozwinięte DNA sprzedażowe

  • Czynne prawo jazdy

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (2-4 lata)

Pracodawca oferuje

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Pokrycie kosztów transportu oraz zakwaterowania podczas szkolenia.

  • Pokrycie kosztów transportu, oraz zakwaterowania podczas pracy w biurze

  • Firma oferuje auto, również do użytku prywatnego

  • Rozwój kariery zawodowej

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Czy lubisz prace w terenie i kontakt z ludźmi?

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś/odpowiedziałaś TAK, ta oferta jest dla Ciebie!!!

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy