Handlowiec - Przedstawiciel Sprzedaży - Wyposażenie Produkcyjne

121SIGNSO firmie

4 000‐7 000 zł brutto / mies.
  • Okulickiego 7/9
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

121SIGNS

Okulickiego 7/9

Piaseczno

121 Signs to dynamiczna i nowoczesna,firma o zasięgu międzynarodowym, jeden z największych importerów i dostawców hurtowych z Singapuru, działająca w branży materiałów, narzędzi oraz maszyn i wielkoformatowych urządzeń drukarskich, otwiera przedstawicielstwo w Polsce.
Ty możesz być jednym z pierwszych pracowników w Polsce. To niełatwy okres, gdy będziemy wspólnie budować od zera naszą firmę, ale sukces stanie się w większym stopniu właśnie Twoim udziałem.

Zbudowaliśmy w Piasecznie magazyn, który będzie zawierał towary dostępne od ręki dla naszych klientów, obok niego powstaje biuro firmy.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów (instytucjonalnych) : drukarnie.
  • Śledzenie i rozpoznawanie rynku drukarskiego,
  • Współudział w planowaniu przychodów/kosztów firmy w projektach sprzedażowych,
  • Regularne raportowanie swoich działań do Zarządu,
  • Pomoc w przygotowaniu materiałów marketingowych i reklamowych firmy
  • Przestrzeganie ustalonych regulaminów i procedur obowiązujących w firmie.

Oczekujemy:

  • Min. rocznego doświadczenia w sprzedaży części oraz narzędzi do maszyn produkcyjnych / wielkoformatowych urządzeń drukarskich - warunek niezbędny
  • Odwagi do działań sprzedażowych i zdobywania nowych klientów, przede wszystkim drukarni, które na świecie są adresatami naszej oferty.
  • Odwagi do brania odpowiedzialności za działania u klienta i wynik sprzedaży.
  • Odwagi do wychodzenia ze swojej strefy komfortu i zmieniania swoich. przekonań oraz nawyków. Determinacji do rozwoju i pogłębiania wiedzy.
  • Odwagi do działań trudnych w nowym środowisku.
  • Odwagi do ciężkiej pracy dla firmy i bez tracenia z oczu interesu własnego.
  • Odwagi do działań sprzedażowych i budowaniu roli zaufanego doradcy klienta.
0 - 2 lata

Oferujemy

  • Ciężką, ale ciekawą pracę w międzynarodowym, młodym i dynamicznym zespole, który podobnie jak Ty, także chce odnieść sukces.
  • Konieczne narzędzia potrzebne do tej pracy (komputer, samochód itd.).
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny, w ramach umowy o pracę.
  • Gruntowne szkolenia byś wkrótce stał się zaufanym doradcą klienta kluczowego, a nie tylko zwykłym sprzedawcą.
  • Uczestnictwo w budowie firmy. Ścieżka awansu – kierownik/ dyrektor sprzedaży.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy