Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec Regionalny

Pryncy Teka Sp. z o.o.O firmie

3 0005 000 brutto / mies.
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

producent  wafli, ciastek kruchych i wyrobów czekoladowych

zatrudni pracownika na stanowisko:

na teren lewo i prawo  brzeżnej części województwa mazowieckiego

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie odbiorców detalicznych i hurtowych z rynku Tradycyjnego na przydzielonym terenie,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych u obsługiwanych klientów,
  • budowanie trwałych relacji z klientami, aktywne wprowadzanie nowych i atrakcyjnych  produktów,
  • monitorowanie i analiza obsługiwanego rynku i działań konkurencji,
  • raportowanie własnych działań i propozycji sprzedażowych.

Wymagania:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stałe zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę u lidera rynku, producenta znanych i lubianych wyrobów o wysokiej jakości,
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne