Oferta pracy

Handlowiec regionalny - praca mobilna

SUN DEAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

SUN DEAL to nowa hurtownia systemów fotowoltaicznych, strategicznie zlokalizowana w centralnej Polsce. Jesteśmy profesjonalistami, którzy rozumieją wartość branży odnawialnych źródeł energii zarówno od strony ekologicznej, jak i ekonomicznej. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy na obszarze południowej Polski.

południowa Polska

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;
  • doradztwo i przygotowywanie ofert z zakresu systemów fotowoltaicznych;
  • budowanie długotrwałych relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • zwiększanie znajomości marki i oferty firmy oraz monitoring rynku;
  • realizacja założonych celów sprzedażowych.

Zaaplikuj, jeśli:

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B w branży fotowoltaicznej - warunek konieczny;
  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • reprezentujesz postawę proaktywną, jesteś osobą samodzielną i rzetelną;
  • jesteś czynnym kierowcą (kat. B) i lubisz pracę w terenie.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenie w prężnie rozwijającej się branży OZE;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie;
  • benefity – dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, imprezy integracyjne;
  • komfortowe warunki pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop oraz telefon.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy