Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania Strażackiego, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Regionalny Przedstawiciel Handlowy

ZOSP RP Wytwórnia Umundurowania StrażackiegoO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych kontrahentów (w tym zamówienia publiczne)

  • Wizyty u klientów

  • Sprzedaż i jej rozwój

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

  • Monitorowanie rynku

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Obsługa komputerowego programu handlowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie minimum 1 rok

  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu pojazdów

  • Dyspozycyjność

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Znajomość obsługi komputera

Mile widziane

• Znajomość języka obcego i programu Symfonia Forte

• Znajomość zamówień publicznych i rynku pożarniczego

• Miejsce zamieszkania na terenie województw:

- śląskiego, dolnośląskiego lub opolskiego

- zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + prowizyjne)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego, w tym szkolenia

  • Zapewniamy narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)