Oferta pracy

Handlowiec

SNAPSHOT STUDIO sp. z o.o.O firmie

  • Rybnik, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Handlowiec

POSZUKUJEMY KREATYWNEJ OSOBY DO NASZEGO ZESPOŁU!

Nie bojącej się wyzwań, nastawionej na rozwój osobisty, chętnej do pracy, dobrze zorganizowanej i z głową pełną pomysłów! Szukasz ciekawej, twórczej pracy z możliwością rozwoju i awansu, dającej satysfakcję oraz poczucie stabilności? Dobrze trafiłeś!

WYMAGAMY:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- sprawnego posługiwania się językiem mówionym oraz pisanym;
- umiejętności organizowania / koordynowania działań biurowych;
- samodzielności w podejmowaniu decyzji;
- obsługi środowiska MS Office, programów pocztowych;
- biegłego poruszania się po Internecie (strona WWW, media społecznościowe);
- znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
- dokładności i zaangażowania w wykonywaniu powierzonych zadań;
- umiejętności pracy pod presją czasu;

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU HANDLOWIEC:

- kontakt z Klientami – telefoniczny / mailowy / przez media społecznościowe;
- ustalanie szczegółów zleceń, uzupełnianie danych w indywidualnym systemie CRM (dodawanie Klientów,

  wystawianie faktur, weryfikacja wysłanych ofert handlowych, uzupełnianie paczek);
- uzupełnianie treści na stronie firmowej, w mediach społecznościowych, wizytówce Google;
- wsparcie organizacyjne Zarządu w kwestii produktywności, działań marketingowych, dbaniu o dobry wizerunek marki;

OFERUJEMY:

- pracę w przyjaznej atmosferze w doświadczonym zespole;
- wynagrodzenie stałe uzależnione od posiadanych umiejętności;
- bogato wyposażone stanowisko pracy;
- możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia;
- możliwość stałego rozwoju osobistego;
- umowę o pracę na pełen etat, dodatkową premię za zaangażowanie, efektywność oraz pozyskane zlecenia;
- benefit w postaci karty Multisport do ponad 2000 obiektów w całej Polsce;
- pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach;

Proszę o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzulą o RODO.

W temacie wiadomości umieść stanowisko na które aplikujesz!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy