Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - rynek włoski

NET-PROFIT Warzywa i Owoce sp. z o.oO firmie

NET-PROFIT Warzywa i Owoce sp. z o.o

225

Tropiszów (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiadać za aktywne nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami zagranicznymi,

  • Będzie odpowiedzialna za zapewnienie profesjonalnej sprzedaży i kupna produktów oferowanych przez firmę, poprzez ciągłe monitorowanie i aktywne wdrażanie założeń,

  • Pozyskiwanie nowych dostawców krajowych i zagranicznych,

  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju dla firmy.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka włoskiego,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży FMCG (preferowany segment branży świeżych owoców i warzyw),

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie,

  • Operatywność, samodzielność, dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego (perspektywa rozwoju na kraje bałtyckie),

To oferujemy

  • stałą pracę i stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premię uzależnioną od efektów pracy

  • wieloaspektowe wyzwania w obszarze handlu międzynarodowego

  • narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy

Nasza firma w branży owocowo-warzywnej jest od 2002 roku, stale się rozwijając i poszerzając ofertę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży spożywczej i bardzo dobrej znajomości rynku owoców i warzyw, oferujemy naszym klientom bezpieczny i najwyższej jakości produkt. Duża różnorodność asortymentu oraz dbałość o każdy szczegół działalności, stanowi trzon naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy