Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Siatkówka, Multisport

Growton Group

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie portfela klientów dla obszaru siatkówka/ multisport,

  • diagnozowanie potencjału nowych klientów,

  • nawiązywanie relacji z nowymi klientami: klubami, sklepami, szkołami,

  • prowadzenie spotkań z klientami,

  • poszerzanie współpracy z obecnymi partnerami,

  • kontakt z klientami poprzez social media, udział w eventach branżowych i sportowych.

Nasze wymagania

  • twoją pasją jest sport – zwłaszcza siatkówka,

  • masz minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B),

  • znasz rynek sportowy (kluby sportowe, akademie, szkółki, itp.),

  • wiesz jak tworzyć szanse sprzedażowe i jesteś dobry w prospectingu,

  • jesteś zorientowany na potrzeby Klienta,

  • cenisz długofalowe relacje z Klientami,

  • masz prawo jazdy kat. B,

  • sprawnie posługujesz się Excelem,

  • znasz język angielski (co najmniej komunikatywnie).

To oferujemy

  • możliwość realizowania swojej pasji,

  • opiekę i merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,

  • wsparcie naszego marketingu,

  • pomoc w budowaniu osobistej strategii pozyskiwania klientów,

  • stałe wynagrodzenie i bardzo atrakcyjny system premiowania sprzedaży,

  • narzędzia niezbędne do pracy - samochód, laptop, telefon.

O nas

Dla naszego Klienta poszukujemy skutecznego handlowca ze sportową pasją.

Jeśli interesujesz się sportem to z pewnością znasz takie marki jak Spalding, Kempa, Uhlsport. Nasz klient jest ich wyłącznym dystrybutorem. Jego celem są nowe wyzwania oraz ciągły rozwój.

Pracownicy firmy to odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Dbają o każdy szczegół, dlatego śmiało mogą pochwalić się serwisem, który zdaniem klientów jest na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.