Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

Boryszew HR Service

  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta z grupy kapitałowej Boryszew S.A. poszukujemy kandydata na stanowisko: Handlowiec.

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie w obszarze branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i automotive nowych klientów i nowych projektów.

  • Koordynowanie działania w zakresie dostosowania wyrobu do wymagań klienta.

  • Monitorowanie klientów pod względem składanych zamówień, ich realizacji oraz płatności.

  • Prowadzenie uzgodnienia i rozmowy z klientami na temat wniesionych przez nich reklamacji.

  • Zbieranie danych niezbędnych do tworzenia i aktualizacji komputerowej bazy klientów.

  • Kontaktowanie się z potencjalnymi klientami, prezentowanie im produktów Oddziału.

  • Analizowanie rynku/ kanałów dystrybucji, cen, konkurencji, zadowolenia klientów, potrzeb klientów/ i zbieranie danych o nim.

  • Branie udział w targach handlowych.

  • Uczestniczenie w przetargach.

  • Realizowanie wdrożenia nowych produktów.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w handlu produktami z obszaru opakowań i automotive.

  • Doskonała znajomość wyrobów i towarów branży, znajomość zasad handlu.

  • Umiejętności negocjacyjne i profesjonalnej obsługi klienta, prawo jazdy.

  • Wysokie nastawienie na sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji w obszarze produkcja-handel.

Pracodawca oferuje

  • Godziny pracy od 8 do 16.

  • Dodatki socjalne.

  • Obiady.

  • Samochód służbowy.

  • Laptop.

  • Telefon służbowy.

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Boryszew HR Service Sp. z o.o. – jesteśmy toruńską agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 10193, będącą częścią Grupy Kapitałowej Boryszew. Specjalizujemy się w rekrutacji i użyczaniu pracowników zarówno na rynek polski jak i niemiecki. Naszym pracownikom oferujemy godziwe i uczciwe warunki pracy oraz płacy, ponadto dbamy o ich kompleksowa obsługę od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia pracy.

Przewiń do profilu firmy