Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Specjalista ds. Obsługi Klienta

MMPJ LOGISTYKA sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Powierzymy Ci zadania takie, jak:

  • nawiązywanie nowych relacji biznesowych, szczególnie z zapotrzebowaniem na usługi celne, transport morski, transport drogowy;

  • aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów;

  • rozwijanie i utrzymywanie współpracy z obecnymi kontrahentami;

  • prezentacja oraz negocjowanie ofert i kontraktów handlowych;

  • aktywna współpraca z działami operacyjnymi w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu;

  • realizacja planów sprzedażowych i budżetowych;

  • monitorowanie i analiza danych rynkowych, dotyczących branży, klientów i działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś osobą, która:

  • cechuje się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi;

  • posiada doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych - minimum dwa lata;

  • sprawnie komunikuje się w języku angielskim lub niemieckim;

  • jest gotowa do podróży służbowych;

  • zna zagadnienia celne i transportowe.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • dogodna lokalizacja biura;

  • atrakcyjny pakiet socjalny;

  • pracę w przyjaznej atmosferze;

O nas

Tworzyć wartościowe rzeczy i być z tego zadowolonym

– to na pewno podstawowy przepis na sukces!

Członkowie zespołu MMPJ Group trzymając się tej zasady, już od 18 lat sukcesywnie budują POLSKĄ markę odpowiedzialnych usług przewozowych o światowym zasięgu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.mmpj.com.pl