Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec / Specjalista ds. obsługi klienta

PREMIUM SOLUTIONS POLSKA

4 0006 000 brutto / mies.
  • Resorowa 20, Wilanów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Resorowa 20

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna sprzedaż, praca na powierzonym obszarze działania

  • analiza potrzeb klientów

  • sporządzanie ofert szkoleniowych i propozycji handlowych

  • realizacja planów sprzedaży

  • obsługa klientów w zakresie organizacji szkoleń

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • współpraca z innymi działami firmy w celu kompleksowej obsługi naszych klientów

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w telefonicznej sprzedaży i obsłudze klienta

  • cechujesz się umiejętnością słuchania oraz cierpliwością

  • jesteś samodzielny w działaniu i dobrze zorganizowany

  • potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office

  • dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia wniosków dotyczącym KFS, BUR

To oferujemy

  • zatrudniamy na podstawie umowy o pracę

  • oferujemy wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowy

  • zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

  • zapewniamy elastyczny czas pracy, tak byś mógł osiągać jak najlepsze wyniki w najlepszym dla Ciebie czasie

  • poświęcamy dużo czasu i zaangażowania, by wdrożyć oraz przygotować naszych pracowników do wykonywanych zadań

  • dajemy możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji, bo to leży w interesie nas wszystkich

  • cenimy kreatywne rozwiązania, umożliwiamy pracownikom wniesienie własnego wkładu w rozwój naszej firmy

  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz możliwość uzyskania karty Multi-Sport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj szybko.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Podstawą naszego działania jest dobre zrozumienie biznesu Klientów oraz szeroka i certyfikowana wiedza technologiczna.

Wszystko to, czego nauczyliśmy się przez wiele lat, pomaga dostosować nasze usługi oraz oferowane rozwiązania do różnorodnych wyzwań biznesowych.

Lubimy to, co robimy. A przy okazji całkiem dobrze się na tym znamy.

Jesteśmy przekonani, że dla naszego zespołu niemożliwe nie istnieje i dlatego zawsze szukamy skutecznych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy