Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - specjalista ds. sprzedaży

  • Żywiec, Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-04-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą działającą w sektorze B2B,  obsługujemy wiele firm w Polsce oraz za granicą.
    Nasza oferta to szeroko pojęta pracownicza odzież dla firm, biznesowa, outdoorowa, reklamowa.
    Posiadamy 8 osobowy zespół, pracujący w świetnej atmosferze.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy 2 osób na stanowisko:
    Handlowiec - specjalista ds. obsługi klienta,
    w kanale sprzedaży e-commerce
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała (okolice), Żywiec (okolice)

    Ogłoszenie adresujemy do osób które będą w stanie pracować na co dzień w naszym biurze w Żywcu.

    Opis stanowiska – obowiązki:

    • Koordynacja otrzymanych zapytań ofertowych, oraz zamówień w sektorze B2B.
    • Prowadzenie sprzedaży kanałem internetowym. e-commerce  (mailowo, telefonicznie), poprzez tworzenie ofert, kalkulacji i wycen dla klientów na podstawie zapytań ofertowych otrzymanych przez firmę Logos.
    • Kontakt z powierzonymi klientami – ustalenie szczegółów współpracy.
    • Koordynacja realizacji zamówień, (kontakt z dostawcami i podwykonawcami firmy Logos) oraz utrzymanie relacji z klientem.
    • Realizacja wyznaczonych zadań handlowych.

    Wymagania wobec kandydatów:

    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Przedstawiciel handlowy (handlowiec, specjalista w sektorze B2B).
    • Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji.
    • Umiejętność zarządzania i koordynowania współpracy z partnerami handlowymi.
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów.
    • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu Office (zwłaszcza Excel).
    • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny.
    • Samodzielności w działaniu, odpowiedzialności i operatywności.
    • Znajomość języków angielskiego i (lub ) niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie -  powyżej średniej krajowej.
    • Motywacyjny system prowizyjny.
    • Unikatową ofertę handlową - bezkonkurencyjną w branży.
    • Telefon służbowy oraz laptop.
    • Praca przy użyciu nowoczesnych narzędzi w branży E-commerce.
    • Komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji – ścisłe centrum Żywca.
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w sektorze B2B obsługującej dziesiątki firm w Polsce.
    • Praca  w młodym 9 osobowym  zespole, w miłym przyjaznym klimacie.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    Jesteśmy uczestnikiem Programu
    RZETELNA Firma
    Sprawdź naszą rzetelność na