Oferta pracy

Handlowiec - Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Whoohoo Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla Naszego Klienta – jednego z najszybciej rozwijających się w Polsce, dystrybutora najpopularniejszych marek elektroniki użytkowej, skierowanego do odbiorców hurtowych i detalicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów na rynkach zagranicznych,
  • Utrzymywanie dobrych relacji (osobistych, telefonicznych i mailowych) z Klientami detalicznymi i hurtowymi.
  • Obsługa sprzedaży eksportowej firmy (wprowadzanie zamówień, aktualizacja cen, przygotowywanie ofert handlowych, kontrola realizacji zamówień).
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i jej produktów na najwyższym poziomie.
  • Wspomaganie pracy innych działów firmy.

Wymagania:

  • Swobodna komunikacja w j. angielskim
  • Znajomość innego języka na poziomie bardzo dobrym (portugalski,
    hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, holenderski, czeski,
    słowacki, węgierski, rumuński, bułgarski, grecki, turecki, norweski, szwedzki,
    fiński, rosyjski, ukraiński, serbski lub inny światowy np. chiński,
    wietnamski, itp.
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, inicjatywa.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Umiejętność negocjacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (konkurencyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, karnet multisport, elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej).
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i rozwijającym się zespole.
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Employment Agency registry number: 14986

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy