Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Specjalista ds. sprzedaży

AMC GROUP Łukasz WydraO firmie

  • Widna 29, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AMC GROUP Łukasz Wydra

Widna 29

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,

  • przedstawienie oferty telefoniczne i mailowo,

  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacja produktów na spotkaniach,

  • realizowanie celów sprzedażowych, ale to wiadomo,

  • raportowanie na początku współpracy.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,

  • dyspozycyjność, mobilność,

  • obsługa komputera, pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy B2B,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę (pierwsza umowa - okres próbny 3 miesiące),

  • wynagrodzenie: podstawa + system premiowania - ponegocjujmy warunki współpracy,

  • pełne wyzwań 8 godzin pracy od poniedziałku do piątku,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • pakiet szkoleń,

  • samodzielność w planowaniu i organizacji pracy,

  • atmosferę; każdy robi swoje, ale możemy być przy tym mili dla siebie, a zawsze znajdzie się 5 min na plotki,

  • wypady integracyjne np: kręgle, paintball, i te inne wymyślone.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

Agencja Reklamowa AMC GROUP specjalizująca się w sprzedaży gadżetów reklamowych od 2004 roku poszukuje do pracy Handlowca - Specjalisty ds. sprzedaży. Sprzedaż poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy. Praca na pełen etat w biurze w Krakowie.

Przewiń do profilu firmy