Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Specjalista ds. Sprzedaży - OZE FOTOWOLTAIKA

GreenMaxO firmie

umowa o pracę
6 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca obejmuje aktywną obsługę klienta, profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż instalacji fotowoltaicznych.

  • Aktywne zdobywanie nowych klientów

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

  • Przeprowadzanie audytów i wycen

  • Tworzenie siatki kontaktów oraz poleceń

  • Realizowanie wyznaczonych celów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Dyspozycyjność czasowa

  • Samodyscyplina i silna motywacja do pracy

  • Pełne zaangażowanie w wykonywaną prace

  • Sumienne wykonywanie obowiązków

  • Wysokie predyspozycje handlowe oraz negocjacyjne

  • Umiejętność pracy z klientem

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie (od 6 tyś - bez górnej granicy)

  • Premie motywacyjne, cykliczne oraz okresowe

  • Pełne szkolenie techniczne

  • Pełne szkolenie sprzedażowe

  • Dodatkowe szkolenia uzupełniające

  • Przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy

  • Praca na produktach najwyższej jakości

  • Bezpośrednie wsparcie merytoryczne

  • Pewne zatrudnienie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • szeroki zakres szkoleń

  • nowoczesne narzędzia pracy

GreenMax

GreenMax – to prężnie rozwijającą się firma w branży OZE, działająca na ternie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Handlowiec

Przewiń do profilu firmy

W pracy stawiamy na możliwość rozwoju naszych pracowników dlatego udostępniamy proste sposoby awansu. Zapewniamy wspaniałą atmosferę w dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole.