Oferta pracy

Handlowiec - specjalista ds. sprzedaży

"ATA" RENATA BINIAŚO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Firma ATA handel nawiąże współprace z handlowcami, a następnie po okresie próbnym zatrudni do sprzedaży w szerokim zakresie w całej gamie rodzajowej: ekologicznych surowców energetycznych grzewczych, stałych, płynnych, gazowych tj: gaz LPG propan i propan-butan, gaz LPG w butlach, grzewczy i użytkowy, gaz sieciowy, gazy przemysłowe, odnawialne-biogazy, eko oleje roślinne i zwierzęce, biomasa leśna i rolna.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klientów, odbiorców oferowanych produktów
  • sprzedaż i dystrybucja surowców energetycznych, przemysłowych, rolnych i ekologicznych

Wymagania:

  • ekspresja
  • dynamizm
  • zaangażowanie
  • wiedza i umiejętności handlowe
  • wiedza merytoryczna w jednej z wymienionych branż
  • znajomość pracy w marketingu  i handlu
  • dobrze widziane doświadczenie w branży
  • umiejętność poruszania się w terenie, prawo jazdy kat. B
  • dobrze widziany własny samochód
  • umiejętność obsługi komputera i przekazywania informacji
  • lojalność

Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w branży ekologicznych surowców energetycznych z wykorzystaniem energii odnawialnej i paliw alternatywnych do wykorzystywanych w transformacji kotłowni z węglowych na gazowe przy równoległym zastosowaniu kogeneracji lub trigeneracji tj. skojarzonej produkcji ciepła i prądu – chłodu (gospodarka energetyczna CHP preferowana w UE i RP).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy