Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Specjalista ds. Sprzedaży systemu klasy CRM

KiM Group Kuczek i Gaweł Sp. JawnaO firmie

KiM Group Kuczek i Gaweł Sp. Jawna

Częstochowska 48

Modlnica (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • prowadzenie prezentacji produktu

  • analiza potrzeb klienta

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu

  • udział we wdrożeniach

  • opieka posprzedażowa

  • opieka nad obecnymi klientami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży (rynek B2B)

  • prawo jazdy kategorii B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych

  • znajomość pakietu MS Office

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • kreatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z systemami CRM / ERP

  • znajomość technologii HTML / CSS / JS

  • znajomość oprogramowania do obróbki grafiki

  • znajomość podstaw programowania / SQL

To oferujemy

  • doskonałe warunki pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + prowizja)

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • dobrą, konstruktywną atmosferę pracy

  • dodatkowe premię za realizację planów sprzedaży

  • samodzielność i możliwość rozwoju

  • kartę Benefit

  • wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

KiM Group od początku swojej działalności związana jest z branżą nowoczesnych technologii.

Od 2002 roku zajmujemy się produkcją, sprzedażą i wdrożeniami oprogramowania klasy CRM dla firm.

Od 2007 roku tworzymy sieć sprzedaży operatora sieci PLAY - obecnie jesteśmy największym w Polsce Partnerem fioletowego operatora.

Przewiń do profilu firmy