Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Specjalista ds. Zagranicznej Sprzedaży Hurtowej

Cosibella Sp. z o.o.

35,0035,10 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jutrzenki 177

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów z obszaru B2B za granicą dla wybranych marek;

  • Przygotowanie ofert sprzedażowych dostosowanych do klientów hurtowych;

  • Sprzedaż i negocjacje handlowe;

  • Codzienna obsługa zagranicznych klientów hurtowych w ramach procesu sprzedaży i reklamacji;

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;

  • Dbanie o relacje z klientami zagranicznymi oraz o budowanie wizerunku firmy i jej reprezentowanie;

  • Sporządzanie analiz rynków zagranicznych oraz raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy jako przedstawiciel handlowy;

  • Wyróżnia Cię inicjatywa, samodzielne podejmowanie decyzji, determinacja i zaangażowanie;

  • Jesteś zorientowany/a na cel;

  • Masz bardzo wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;

  • Znasz bardzo dobrze j. angielski w mowie i piśmie - warunek konieczny ze względu na codzienną komunikację w tym języku (min.B2/C1);

  • Posiadasz dobrą znajomość MS Excel.

To oferujemy

  • Pracę w przyjacielskiej, swobodnej atmosferze;

  • Wynagrodzenie podstawowe (35zł brutto) + premia zależna od wyników;

  • Pakiet medyczny;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Możliwość nauki języka angielskiego i hiszpańskiego w godzinach pracy;

  • Wsparcie psychologa;

  • Masaże w godzinach pracy;

  • Bezpłatne konsultacje kosmetologiczne;

  • Bezpłatne porady prawne.

O nas

Jesteśmy bardzo szybko rozwijającą się platformą e-commerce oferującą unikalne kosmetyki do pielęgnacji i makijażu. Obecnie poszukujemy Handlowca - Specjalisty ds. Zagranicznej Sprzedaży Hurtowej, który będzie odpowiadał za sprzedaż i negocjacje z klientami zagranicznymi. Praca u nas opiera się głównie na pasji i zaangażowaniu dlatego na początek zadaj sobie kilka pytań:

Czy branża beauty nie jest Ci obca?

Czy posiadasz doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy?

Czy jesteś komunikatywny/a i otwarty/a na drugiego człowieka?

Jeżeli odpowiesz na nie twierdząco, chętnie Cię poznamy :)

Więcej szczegółów powyżej.