Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Spedytor

HILL LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne badanie rynku transportowego,

  • Budowanie oraz utrzymywanie opartych na profesjonalizmie i zaufaniu relacji z klientami,

  • Bieżąca analiza i optymalizacja kosztów,

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie usług logistycznych dla klientów,

  • Pozyskiwanie przewoźników oraz rozwijanie wzajemnej współpracy,

  • Kontrola realizacji zadań i dokumentów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność podejmowania decyzji,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

Mile widziane

  • Znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, francuski),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Pracę z możliwością rozwoju zawodowego,

  • System premiowy uzależniony od osiągniętych wyników oraz elastyczne godziny pracy,

  • Niezbędne narzędzia pracy (służbowy laptop/telefon).

HILL LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Transport, spedycja oraz logistyka stanowią podstawę działalności naszej firmy. Nasze doświadczenie pozwala na kompleksowe świadczenie usług transportowych. Jesteśmy rozwijającą się firmą z filozofią work&balance. Zapewniając jakość, elastyczność i niezawodność, wyznaczamy nowe standardy rynkowe.

Przewiń do profilu firmy