Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec / Spedytor

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie klientów dla transportu,
    • pomoc w planowaniu przewozów, ustalanie warunków transportu, monitoring obsługiwanych zleceń,
    • prowadzenie CRM,
    • uczestniczenie w międzynarodowych targach,
    • wystawianie oraz przyjmowanie dokumentacji przewozowej.

    Wymagania:

    • umiejętność przygotowania i prezentacji oferty, przedstawienia korzyści Klientowi,
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
    • język angielski w stopniu zaawansowanym (mile widziana dodatkowa znajomość języków obcych),
    • znajomość giełd transportowych Trans.eu i TimoCom, będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów,
    • zdolność analitycznego myślenia,
    • kreatywność, lojalność, sumienność, systematyczność, dokładność,
    • komunikatywność,
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • odpowiedzialność i motywacja do pracy,
    • znajomość programów Microsoft Office.

    Oferujemy:

    • przeszkolenie, zapoznanie ze sprzedawanymi transportami,
    • stabilne zatrudnienie,
    • rozwój zawodowy,
    • komfortowe warunki pracy,
    • bardzo ciekawą pracę w nowym projekcie, możliwość realnego wpływu na rozwój działu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.