Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Handlowiec - Spedytor

RGWO firmie

Rekrutacja zdalna

RGW

Szyszkowa 35/37

Warszawa

Firma RGW Express sp. z o. o., działająca na rynku spedycyjnym od ponad 20 lat, poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowiec / Spedytor

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientom firmy poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń dotyczących przewozów lotniczych i intermodalnych,
  • Planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych w transporcie lotniczym i morskim,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom, Pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców,
  • Kontrola dokumentów spedycyjnych,
  • Fakturowanie, kontrola płatności i udział w działaniach windykacyjnych,
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy, optymalizacja kosztów,
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy,
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie - wyższe (lub student ostatniego roku lub studiów zaocznych) - mile widziane,
  • Doświadczenie w spedycji morskiej i lotniczej - mile widziane,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office, w tym biegła obsługa programu EXCEL,
  • Znajomość zagadnień związanych z frachtem lotniczym i morskim, Bardzo dobra organizacja pracy i pełne zaangażowanie w wypełnianie powierzonych zadań,
  • Komunikatywność i umiejętność zgodnej pracy w zespole,
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem i podwykonawcą.

Oferujemy:

  • Wyzwania i narzędzia do osiągania sukcesu zawodowego,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RGW Express sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest RGW Express sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Szyszkowa 35/37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Kandydat prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne