Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - Spedytor

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Handlowca-Spedytora
    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Zakres obowiązków:

    • Organizacja i bieżący monitoring transportów – planowanie i ustalanie warunków transportu drogowego
    • Obsługa i współpraca z klientami firmy oraz przewoźnikami
    • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną
    • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych
    • Analiza działań własnych i optymalizacja kosztów

    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość międzynarodowego rynku usług TSL
    • Wykształcenie min. średnie
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomość pakietu MS Office w tym biegła obsługa Microsoft Excel
    • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie w oparciu o atrakcyjny system prowizyjny
    • Szkolenia zawodowe
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    Zgłoszenia prosimy składać drogą elektroniczną z dopiskiem:
    Spedytor Międzynarodowy.
    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych (Dz. U. z 2015, poz. 2135, ze zm.).