Sprzedawca rowerów elektrycznych z językiem angielskim - możliwość przyuczenia

COCI E-MOTION sp. z o.o.O firmie

  • Matuszewska 14
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

COCI E-MOTION sp. z o.o.

Matuszewska 14

Warszawa

Jesteśmy producentem z branży rowerowej (rowery elektryczne).

Obecnie firma poszukuje do swojej siedziby w Warszawie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa. Kontakty handlowe: Polska i kraje sąsiednie

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedażowych - sprzedaż rowerów elektrycznych,
  • poszukiwanie nowych klientów – m.in. sieci handlowe i sklepy,
  • pozyskiwanie klientów zainteresowanych montażem rowerów
  • obsługa sklepu internetowego i profilu na Allegro.pl
  • dbanie o dostępność, widoczność i właściwą ekspozycję produktów,
  • koordynacja płatności i dostaw do klientów.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie handlowe
  • łatwość nawiązywania kontaktów i zjednywania ludzi,
  • podstawowe doświadczenie w kontaktach z klientem
  • bardzo dobry język angielski (wymóg bezwzględny - będzie to sprawdzane podczas rekrutacji), język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • zainteresowanie tematyką rowerową  lub doświadczenie w tej branży.

Oferta:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • ambitną pracę z możliwością rozwoju kariery i zdobycia unikalnych doświadczeń zawodowych w rozwijającej się branży,
  • praca w biurze - Warszawa Targówek niedaleko dworca Wschodniego
  • duża samodzielność, cały rynek do dyspozycji (nowy brand rowerów funkcjonujący we Francji),

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy