Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec – Sprzedawca w branży Cannabis

COMPLETE HEMP TECHNOLOGIES SP Z O.O.

umowa o pracę
4 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 8009 600 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż produktów i usług Spółki w Polsce i za granicą w środowisku konopnym i detalicznym.

  • Promocja i sprzedaż produktów i usług firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez cold-calling oraz wizyty terenowe

  • Analiza potrzeb i wsparcie klienta

  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych

  • Planowanie i sumienne realizowanie codziennych zadań i celów sprzedażowych

  • Prowadzenie baz danych

  • Raportowanie do menedżera sprzedaży

  • Budowanie relacji z klientami

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i produktów

  • Ciągła aktualizacja wiedzy koniecznej do pracy na tym stanowisku

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy jako Handlowiec (najlepiej w branży konopnej, wellness, FMCG) – minimum 2 lata

  • Sukcesy sprzedażowe poparte wynikami

  • Umiejętności skutecznej pracy w kanałach dystrybucji (hurtownie, sklepy)

  • Umiejętności analizy danych i udziału w tworzeniu strategii sprzedażowej

  • Wysoki poziom motywacji, energii, odpowiedzialności oraz kultury osobistej

  • Umiejętności jasnego wyrażania myśli, zarządzania sobą w czasie, elastyczności, samodzielności, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych

  • Umiejętności budowania relacji oraz efektywnej współpracy w celu realizacji założonych celów

  • Swobodne poruszanie się w środowisku Ms Office

  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Konkurencyjne wynagrodzenie 4000 – 8000zł brutto - zależne od preferowanego systemu premiowego

  • Motywujący system premiowy

  • Możliwość prezentowania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy

  • Przyjazne i wspierające otoczenie współpracowników

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym komputer i telefon służbowy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dodatkowe informacje

Jeśli masz doświadczenie w handlu, uważasz, że jesteś skutecznym sprzedawcą, jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, chcesz wziąć udział w budowaniu silnej marki, lubisz pracę z ludźmi i jesteś mobilny/a, wyślij nam swoje CV.

Complete Hemp Technologies to polska firma z międzynarodowym doświadczeniem. Jesteśmy pionierami w branży konopnej i CBD. Zajmujemy się opracowywaniem i wdrażaniem innowacyjnych produktów oraz rozwiązań technologicznych.

Nasza specjalizacja obejmuje wszystkie etapy przetwórstwa konopi, formułowanie unikalnych preparatów opartych na ekstraktach kannabinoidowych. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów hurtowych takich jak ekstrakty i izolaty konopne; usługi kontraktowe, min. ekstrakcję, usuwanie THC, winteryzację, doradztwo technologiczne.

Poprzez usługi white label, jesteśmy wiodącym producentem wielu popularnych na rynku marek konopnych oferujących konsumentom suplementy diety, żywność, kosmetyki, preparaty weterynaryjne. Jednym z naszych celów jest rozwój portfolio własnych marek produktowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Handlowiec – Sprzedawca

Cała Polska

Przewiń do profilu firmy