Logo Pracuj.pl

Handlowiec – Sprzedawca – Zoologia/Weterynaria

THE HEMPIER sp. z o.o.O firmie

3 500–7 000
brutto / mies.
  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja i sprzedaż produktów firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez cold-calling oraz wizyty terenowe
  • Analiza potrzeb i wsparcie klienta
  • Planowanie i sumienne realizowanie codziennych zadań i celów sprzedażowych
  • Prowadzenie baz danych
  • Raportowanie do menedżera sprzedaży
  • Budowanie relacji z klientami
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i produktów
  • Ciągła aktualizacja wiedzy koniecznej do pracy na tym stanowisku

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Handlowiec (najlepiej w branży zoologicznej/weterynaryjnej) – minimum 2 lata
  • Sukcesy sprzedażowe poparte wynikami.
  • Umiejętność skutecznej pracy w kanałach dystrybucji (hurtownie, sklepy, hodowcy, groomerzy)
  • Umiejętność analizy danych i udziału w tworzeniu strategii sprzedażowej
  • Wysoki poziom motywacji, energii, odpowiedzialności oraz kultury osobistej
  • Umiejętność jasnego wyrażania myśli, zarządzania sobą w czasie, elastyczności, samodzielności, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Umiejętność budowania relacji oraz efektywnej współpracy w celu realizacji założonych celów
  • Swobodne poruszanie się w środowisku Ms Office
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie 3500 – 7000zł brutto zależne od preferowanego systemu premiowego
  • Motywujący system premiowy
  • Możliwość prezentowania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy
  • Przyjazne i wspierające otoczenie współpracowników
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy, w tym komputer i telefon służbowy

THE HEMPIER sp. z o.o.

HEMPETS™ to polska marka z międzynarodowym doświadczeniem. Jesteśmy pionierem w branży CBD dla zwierząt. Zajmujemy się produkcją unikalnych preparatów, tworzonych na bazie uprawianych ekologicznie konopi.

Poprzez naszą działalność w zoologii chcemy wpływać na poprawę jakości życia zwierząt towarzyszących.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję i sprzedaż produktów Spółki na powierzonym terenie w środowisku zoologicznym i konopnym.

Jeśli masz doświadczenie w handlu, uważasz, że jesteś skutecznym sprzedawcą, jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, chcesz wziąć udział w budowaniu silnej marki, lubisz pracę z ludźmi i jesteś mobilny/a, wyślij nam swoje CV.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ

znajdujący się na dole ogłoszenia.

Handlowiec – Sprzedawca – Zoologia/Weterynaria, podkarpackie