Oferta pracy

Handlowiec - Sprzedaż Fotowoltaiki – Umówione spotkania

Straton Sp. z o.o.O firmie

5 000‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Zgoda 30E, 60-122 Poznań, Polska
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Straton Sp. z o.o.

Zgoda 30E

Poznań

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, Solar1 poszukuje do swojego Zespołu Handlowców Premium - Doradców Energetycznych ds. Sprzedaży Bezpośredniej

Handlowiec - Sprzedaż Fotowoltaiki
– Umówione spotkania

Opis stanowiska

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych podczas umówionych spotkań,
  • Dobór mikro instalacji, uwzględniając potrzeby klienta,
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert, podpisywanie umów.

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 2 lata w sprzedaży bezpośredniej – Instalacje Fotowoltaiczne,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,
  • Własny samochód, prawo jazdy Kat B,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office),
  • Silna motywacja do pracy i orientacja na cel.

Dodatkowo Premiowane:

  • Znajomość technologii i produktów: paneli fotowoltaicznych, falowników, pomp ciepła.

Oferujemy:

  • Umówione przez Call Center 4-5 spotkań sprzedażowych dziennie,
  • Praca na stałym terenie – dany powiat (rejon: Poznań - Wielkopolska),
  • Wysokie wynagrodzenie – wysoka prowizja sprzedażowa – bez limitu zarobków,
  • Umowa zlecenie, Umowa o pracę – sam wybierz odpowiednią formę,
  • Zwrot poniesionych kosztów w tym paliwa, materiały marketingowe oraz sprzedażowe,
  • szkolenia techniczne oraz sprzedażowe,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Satysfakcja ze sprzedawanego produktu, który troszczy się o środowisko naturalne.

Podejmij wyzwanie – bądź dumny z tego, czym zajmujesz się zawodowo

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Straton Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Straton Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu  przy ul. Zgoda 30 B . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy