Oferta pracy

Numer referencyjny: ZZL/2021/PV/01

Handlowiec (sprzedaż instalacji fotowoltaicznych)

ENERGA - OBRÓT S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 30 cze 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwać klientów zainteresowanych inwestycją we własną elektrownię słoneczną,

  • prezentować i promować oferty, dokonywać wizji lokalnych oraz wyceniać rozwiązania dla potencjalnych klientów,

  • realizować cele sprzedażowe i wspólnie z nami dokonywać słonecznej transformacji rynku energii.

Nasze wymagania

  • jesteś ekspertem w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych,

  • potrafisz efektywnie realizować cele krótko- i długoterminowe,

  • znasz branżę energetyczną w zakresie instalacji fotowoltaicznych i na bieżąco śledzisz jej dynamiczny rozwój,

  • posiadasz bardzo wysoką samodzielność w planowaniu i organizacji pracy,

  • jesteś ambitną osobą i nie brakuje Tobie determinacji w działaniu,

  • prowadzisz własną działalność gospodarczą – współpraca B2B.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy,

  • szkolenie i stałe wsparcie merytoryczne,

  • wsparcie w procesie sprzedaży z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi,

  • portfolio usługowe i produktowe oparte na najwyższej jakości komponentach,

  • współpraca w formie umowy B2B.

ENERGA - OBRÓT S.A.

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmuje się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działa w północnej i środkowej części kraju.

Przewiń do profilu firmy