Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - sprzedaż stacjonarna

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Groupon wnosi nową jakość w świat małych i średnich przedsiębiorstw, umożliwiając im dostęp do użytkowników i możliwość tworzenia indywidualnych kampanii marketingowych bez żadnych kosztów wstępnych. Dodatkowo Groupon negocjuje dla swoich klientów biznesowych zniżki od firm, pozwalające na obniżenie kosztów prowadzenia biznesu.

    W związku z rozwojem firmy i struktur sprzedażowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Handlowiec (sprzedaż stacjonarna)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie Partnerów biznesowych połączone z doradztwem marketingowym;
    • Odpowiedzialność za rozwój własnej regionalnej sieci Partnerów Biznesowych z branży usług
      (m.in. usługi gastronomiczne, kosmetyczne);
    • Prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych;
    • Raportowanie wyników w systemie CRM;
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy Groupon na rynku lokalnym.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży telefonicznej;
    • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych (m.in. telefoniczne umawianie spotkań oraz prowadzenie negocjacji handlowych przez telefon oraz na potencjalnych spotkaniach bezpośrednich);
    • Nastawienie na realizację planów sprzedażowych i determinacja do osiągania jak najwyższych celów;
    • Kreatywność i innowacyjność w codziennych zadaniach;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
    • Zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji;
    • Systematyczność pracy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę z dodatkowym pakietem socjalnym (ubezpieczenie medyczne i karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe);
    • Stałe miesięcznie wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny;
    • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon);
    • Pakiet benefitów oraz szkoleń wstępnych;
    • Samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe;
    • Możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań sprzedażowych;
    • Przyjazną atmosferę.
    Miesięczne premie (MBO)
    Zniżki na Groupony
    Porządny chillout zone
    System poleceń pracowników
    Pakiety szkoleniowe
    Darmowe owoce i warzywa
    Imprezy firmowe
    Prywatna opieka medyczna
    Karta MultiSport
    Darmowe napoje
    Darmowe śniadanie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Administratorem Danych osobowych, przetwarzanych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego jest Groupon Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 123a. W zależności od rodzaju prowadzonego procesu zatrudnienia, dane osobowe mogą zostać udostępnione spółce Groupon Shared Services Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 123a. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje państwu prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania. Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w kolejnych procesach rekrutacyjnych przez powyższe spółki, prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.