Logo Pracuj.pl

Handlowiec – sprzedaż telefoniczna

Neptis S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Oferowanie i sprzedaż telefoniczna usług klientom biznesowym (małe, średnie i duże firmy)
  • Zwiększanie sprzedaży produktów oraz rozwiązań jakie oferujemy
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • Doświadczanie w sprzedaży produktów lub/i usług dla firm
  • Wyjątkowa łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Pozytywne nastawienie i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność w działaniu, dynamika, inicjatywa oraz zorientowanie na odnoszenie sukcesów

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy w naszym biurze przy ul. Piątkowskiej w Poznaniu
  • Współpracę z ludźmi z pasją otwartymi na dzielenie się swoją wiedzą
  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Pakiet benefitów (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, Karta Multisport, nauka angielskiego).
  • Happy Mondays - tylko dla odważnych!:)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Neptis S.A. jest twórcą unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik oraz monitoringu pojazdów Flotis platform Yanosik Autoplac oraz Yanosik Warsztaty.

Z naszych rozwiązań korzysta ponad 2 miliony użytkowników miesięcznie!

Tworzymy dedykowane rozwiązania IT, na platformach iOS i Android. Wspieramy naszych Klientów z sektora B2B i B2C, dostarczając profesjonalne rozwiązania dla sektora automotive

w obszarze ubezpieczeń i finansowania pojazdów.

Zajmujemy się odnoszeniem sukcesów!

Jeśli chcesz dołączyć do Yanosik TEAM to doskonale się składa, bo aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Zespołu Marketingu

Handlowiec – sprzedaż telefoniczna, Poznań